קטגוריות


אבחון למציאת הייעוד


05/01/15

לכל אחד מאיתנו יש משקפיים דרכם אנו רואים, חווים ומפרשים את המציאות.
המשקפיים הייחודיות לאדם, הם אלו ההופכות כל אחד מאיתנו למי שהוא.
כל אחד מאיתנו הגיע לעולם עם מתנות ויכולות ייחודיות, אך גם עם אתגרים הייחודים לו.
לרוב, איננו מודעים לשפה הפנימית שלנו, אך היא מנהלת אותנו מאחורי הקלעים, משפיעה על ההחלטות שלנו ועל כל מערכות היחסים שלנו.

כדי שנוכל להיות "הטוב ביותר של עצמנו" ולחיות את הייעוד שלנו, אנו רוצים להשתמש בכל היכולות והכוחות שקיבלנו, להביא את עצמנו לידי ביטוי בעוצמה ובאיזון.
ולזהות את השפה האישית שלנו.

אבחון למציאת הייעוד - בשיטת "התדר האנושי"

זיהוי הפילטר הפנימי דרכו אנו ואחרים חווים את העולם. דרך זיהוי הפילטר, ניתן להבין את "השפה האישית הנסתרת" של כל אדם, את המתנות הייחודיות לו, את האתגרים ואת הטריגרים המפעילים אותו ולתת ל"טוב ביותר" של כל אדם לבוא לידי ביטוי.

מהו אבחון "התדר האנושי" – השפה הנסתרת שלך? האבחון מהווה כלי מדויק ובעל עוצמה, זמין ומעניק "מפת דרכים" מפורטת וספציפית לכל אדם, האבחון מפענח וחושף את סוגיות המפתח, מקנה הבנה יסודית של צרכים ומניעים, פחדים ואתגרים ייחודיים של כל אחד.

מה אומרים המחקרים ? מחקרים מדעיים גילו כי בני אדם מנצלים כ 5% מהפוטנציאל הטמון בהם. כולם רוצים לממש את הפוטנציאל,  מה שמונע זאת הם המחסומים הסמויים מהעין המצויים בכל אחד מאיתנו המפריעים לנו לחיות את מלוא הפוטנציאל ומונעים מימוש עצמי.  חשיפה ופענוח "קוד התדר האנושי" השפה הנסתרת של האדם, מאפשר לו קיצור דרך ומיצוי הפוטנציאל הגבוה.

מה האבחון מאפשר? אבחון "קוד התדר האנושי" השפה הנסתרת שלך תאפשר לך לראות בבהירות את המניעים הנסתרים שמאחורי הקלעים של אישיותך, מה מפעיל אותך, מה עוצר אותך, היכן נמצאים המכשולים והיכן האתגרים. 

לזהות בדיוק מרבי את הסיבות והמחסומים הפנימיים הלא מודעים. במקביל לחשוף את הכישרונות והיכולות הטמונות בנו ולמנף זאת לעבודה ממוקדת למימוש חלומותינו ורצונותינו. קבלת כלים למימוש כל אפשרות שנבחר לחיינו.

האבחון משמש לא רק ככלי אבחוני יחיד במינו ומדויק באופן מדהים, אלא גם ובעיקר מהווה כלי להתפתחות וצמיחה אישית המסייע לאדם להשתחרר מהתבניות שמקבעות אותו, להגיע לאיזון ולרמות גבוהות יותר של תפקוד ולפרוץ דרך ברמת האפקטיביות האישית שלו.

האבחון משמש מעין "מראה" החושפת רבדים באישיותנו שבדרך כלל נסתרים מעינינו. באמצעות המראה הזו אנחנו יכולים להבין מה גורם לנו לפעול או להגיב בצורה מסוימת.

זהו תהליך של התעוררות, אנו מתחילים להבין מה השפה הנסתרת שלנו עושה כדי "להגן" על עצמה, כיצד היא מתמרנת את עצמה ואת אחרים.

כשאנחנו מודעים ומסוגלים לראות בבירור את דפוסי ההתנהגות שלנו, כשאנחנו מבינים למה אנחנו עושים דבר מסוים ומה המחיר שאנחנו משלמים עבורו, אנו מפסיקים להתנהל באופן אוטומטי. אנו מסוגלים להימנע מלהגיב בצורה שלילית או בלתי יעילה ולבחור את ה"אסטרטגיה" שתשרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

כשאתה  מזהה את "קוד התדר האנושי" השפה הנסתרת שלך, ניתנת בידך בעצם מפה פנימית דרכה אתה חי וכשאתה לומד אותה אתה גם יודע לזהות את המפות הפנימיות דרכם אחרים חיים. המפה עוזרת לך לראות מה עומד בדרכך, מה מניע אותך היכן נמצאים המכשולים הצפויים והיכן האתגרים.

מודעות עצמית חדשה זו מאפשרת לך בחירה מודעת. אתה מתחיל להיות "בעל הבית" של עצמך, אתה זוכה בהבנה טובה יותר באשר לתוצאות וההשלכות של פעולותיך. אתה מפתח איזון חדש ואיכויות רוחניות פנימיות גבוהות יותר.

לכל טיפוס "שפה נסתרת" משלו, כשאנחנו לומדים להכיר את כל 11 השפות הנסתרות אנו בעצם לומדים 11 שפות שונות. ומהי הדרך היעילה לתקשר עם כל טיפוס. מערכות היחסים שלנו משתפרות ללא הכר כשאנחנו מסוגלים לראות את העולם מנקודת מבטו של האחר.

אנחנו נעלבים פחות, כועסים פחות, מסוגלים לפתור נקודות משבר בצורה יעילה יותר . אנחנו הופכים לפחות שיפוטיים וביקורתיים ופתוחים יותר להקשיב לנקודת מבטו של האחר. אנחנו יכולים להבין איך העולם מופיע לו, מה מניע אותו, מדוע הוא מתנהג כפי שהוא מתנהג ומה "מקפיץ לו את הכפתורים".

בדרך כלל המניעים להתנהגותנו נסתרים מעינינו, רוב הזמן אנו מתפקדים על "טייס אוטומטי" המנוהל על ידי התפיסות והאמונות הנרכשות מעברנו, מגיבים בהתאם לאסטרטגיה הבסיסית שלנו. הכרת המניעים הלא מודעים שמשפיעים על התנהגותנו היא המפתח לשינוי אמיתי. המפתח הזה מאפשר לנו גישה אל מה שמתרחש מאחורי הקלעים של אישיותנו.


 

כיצד נעשה האבחון? כל מאומן בוחר תמצית אחת מתוך 11 תמציות על ידי הרחה וכלים נוספים. התמציות מורכבות משילוב סינרגטי של תמציות צמחים בתדרים הזהים לתדרי "התדר האנושי" האישי של כל אדם. 

לאחר בחירת התמצית הספציפית יינתן אבחון בו ייחשף "התדר האנושי" האישי החושף את השפה הנסתרת הפנימית, את איכויות ויכולות הפוטנציאל הגבוה של האדם. האבחון מוסיף נדבך נוסף של ראיה הוליסטית רוחנית הן ברמת המודעות והן ברמה הפיסית ומאפשר תהליך פנימי משמעותי ובכך מסייע למאומן להפיק מקסימום תוצאות.נכתב על ידי ורד צבעון
127 צפיות


<< למאמר הקודםמאמרים נוספיםלמאמר הבא >>


הוספת תגובהנעלמו כאבי הראש והבטן הכרוניים. אני מלא אנרגיה והתלהבות מהחיים. אני מרגיש ונראה טוב יותר מאי פעם.

    יורם כהן

הופתעתי לגלות כמה מהר ובקלות יורדים במשקל כאשר קשובים לצרכים האמיתיים של הנשמה ושל הגוף. תודה לך ורד על שיעורים מאלפים, ועל כך שאיפשרת לי למצוא את הייעוד שלי ולהעז ללכת בעקבותיו.

    ברכה ריבלין

ורד צבעון סוחפת לחיים של בריאות ואיזון נפשי ותזונתי

    ד"ר ירון קשטן

כל הזכויות שמורות לורד צבעון | טלפון: 054-5404234 | דוא"ל: veredzivon@barak.net.il
נבנה ע"י: SoftQual